Karasu Apart Otelleri

Apart, bir çeşit otel işletmeciliği türüdür. Normal bir oda yerine tamamı mobilyalı olan dairelere apart adı verilmektedir. Sezonluk misafir yoğunluğu fazla olan Karasu apart evler anlamında geniş bir kategoriye sahiptir. Zümrüt otel olarak sunduğumuz pek çok farklı apart ev konseptimiz mevcuttur. Bu kategoriler arasından dilediğinizi seçebilir ve sevdikleriniz ile keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.  

Mevcut konseptten ayrıntılı bir şekilde bahsetmek ve avantajlı yanlarını da sıralamak gerekir ise; 

 • Yeme / içme ve temizlik daire sahibine ait olabilmektedir. 
 • İsteğe bağlı olarak ekstra hizmet alınabilir. 
 • Güvenli bir yapı mevcuttur. 
 • Aileler için uygun bir tatil ve konaklama seçeneği olarak listelenebilir.   

Siz de mevcut alternatifler hakkında detaylı olarak bilgi almak ve  

Sakarya’nın bir şehri olan ve Karadeniz’e kıyısı bulunan Karasu apart sunmuş oluğu sınırsız hizmet kategorisi ile kusursuz bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. Bu anlamda profesyonel bir ekibe sahip olan Karasu Zümrüt Otel, gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yerdir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizde yer alan iletişim numaraları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Zümrüt Karasu Apart

Sakarya karasu, canlı çeşitliliğinin çok olduğu turistik bir bölgedir. Hem kültür hem de tatil turizmi kapsamında pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu açıdan bakıldığında Karasu apart oteller pek çok farklı alternatifi de bünyesinde barındırmaktadır. Bir tatilden ne istiyorsanız bulabileceğiniz seçenekler mevcuttur. Bunlardan bazıları; 

 • Ev konforunda tatil fırsatı 
 • Eksiksiz mobilya desteği 
 • Apart daire içinde vakit geçirebilme rahatlığı olarak sıralanabilir.

Firmamız, tek bir işletme bünyesinde birçok istek ve ihtiyaca geri dönüş sağlayabilmektedir. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylar tarafımızca hayata geçirilir. Böylece size sadece kusursuz tatilin tadını çıkarmak kalır. 

Sakarya Karasu apart fiyat anlamında da yaz aylarında en sık tercih edilen lokasyonlardan olmasına rağmen uygun bir ödeme planı sunmaktadır. Dolayısıyla Karadeniz’in kıyısında yer alan bu eşsiz bölgede siz de güvenle tatil yapabilirsiniz. Mevcut fırsatlar hakkında bilgi almak ve detaylı olarak fikir edinmek için ister tesisimizi ziyaret edebilir isterseniz de iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.  

Karasu Apart Otel Hizmetleri

Karasu apart bir çeşit ev konfor ve rahatlığında hizmet veren tatil mekânlarından bir tanesidir. Zümrüt Otel de bu anlamda oldukça müşteri odaklı bir tutumda ilerlemektedir. Hem şehir merkezine 52 km uzaklıkta oluşu hem de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklara yakınlığı ile apart otel seçeneklerimiz dikkat çekmektedir. Dolayısıyla Karasu apart otel konseptinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.  

Bu sayede evinizin konforundan ödün vermeden eşyalı bir iç dizayna sahip olan aparatlarımızda konaklayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir odada yer almasından da faydalanabilir ve olası bir problem anında rahatlıkla sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu gibi durumlara örnek vermek gerekirse; 

 • Yemek ihtiyaçlarınızı odanızda giderebilirsiniz. 
 • Güvenlik problemi yaşamadan konaklayabilirsiniz. 
 • İhtiyacınız olan tüm eşyalar tek bir mekânda toplanmış olup tüm problemlerinizi mevcut apart dairenize giderebilirsiniz. 

Daha fazla genişletilebilecek olan bu örnekler hakkında da detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Karasu Apart Fiyatları

Karasu apart oda ve kahvaltı dâhil olan konaklama seçenekleri ile de öne çıkmaktadır. Sizin istekleriniz doğrultusunda şekillendirilen bir tatil sürecinin hâkim olduğu Karasu apart fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda istihdam eden personellerimiz bu kapsamda isteklerinizi bütünüyle kavrayarak sizlere kusursuz bir destek sağlamaktadır. 

Böylece ihtiyaç duyduğunuz tüm detayları tarafımıza ileterek sağlıklı bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aynı zamanda tatilinizin başlangıç tarihinden önce de Karasu apart otel fiyatları hakkında net bir bilgi alarak ödeme planınızı erkenden oluşturabilirsiniz. Bu sayede de süreç sonunda yapacağınız ödemeyi netleştirebilir ve tüm aşamaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. 

Otelimiz, uygun bir fiyat aralığında olup çeşitli görülmeye değer lokasyonlara da yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Bunlardan bazıları; 

 • Acarlar Longozu  
 • Maden Deresi 
 • Karasu Deresi olarak sıralanabilmektedir. 

Bunlara ek olarak mevcut lokasyonda doğa yürüyüşleri yaparak tatilinizin kalitesini de artırabileceğiniz bazı alanlar da yer almaktadır. Tüm detaylar hakkında bilgi almak ve fikir edinmek için internet sitemize yer alan iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.