Karasu Ucuz Otel

Zümrüt, Karasu otel aramalarında önde gelen bir yer olarak bilinmektedir. Sakarya iline bağlı Karasu ilçesinde yer alan otelimiz, güneyinde Hendek ilçesi güneybatısında Ferizli olan bir konumdadır. Kuzeyinde de Karadeniz ile çevrili, doğal güzelliklerin bir arada olduğu lokasyon, Acarlar Longozu’na da oldukça yakındır. Otel mevkii ve Kaynarca ilçesi arasında yer alan longoz, görülmeye değer ormanlar arasında yer alır.  

Karasu Türkiye topraklarında yer alan eşsiz bir konumdadır. Dolayısıyla yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu bölgede tatil yapmak pek çok kişinin tercihidir. Siz de Karasu pansiyon arayışlarınızda bizi tercih ederek hem eğlenceli hem de konforlu zaman geçirebilirsiniz. 

Otel Karasu Hizmetleri

Sakarya’ya bağlı bir ilçe olan Karasu otel bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Pek çok farklı hizmet ve standartların sunulduğu oteller arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir; 

 • Ne tür bir tatil yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Örneğin Sakarya ve Karasu hakkında bilgi almak, kültür bazlı bir seyahat planlıyorsanız mekan içi aktivitelerin yoğun olduğu mekânları tercih etmeniz gerekli değildir.  
 • Mevcut konumdan uzaklaşmadan, araçsız tatil yapıyorsanız da konakladığınız yerlerdeki olanakları incelemeniz önerilir.  
 • Yemekleri konakladığınız yerde yemeyi düşünüyorsanız sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hakkında önceden bir menü bilgisi alabilirsiniz. 

Zümrüt otel Karasu bünyesinde yer alan tüm hizmetlerden sınırsız olarak yararlanmak ve konforlu bir tatil yapmak için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun için Zümrüt Karasu otel iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.  

Karasu Pansiyon Avantajları

2007 senesinde hizmete açılan Sakarya Karasu otel konseptimiz, birbirinden avantajlı alternatifleri bünyesinde barındıran bir konaklama alanıdır. Mevcut avantajlardan bazılarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür; 

 • 22 adet oda seçeneği 
 • 50 yatak kapasiteli  
 • Merkezi konum 
 • 1 – 2 kişilik odalar 
 • 3 ya da 4 kişilik kapasitesi olan odalar 

Aynı zamanda grup konaklama imkânları da sunan Zümrüt Karasu otel formatlarının dışında bir yapıdadır. Bunların yanı sıra odalarda bulunan materyallerden bazıları ise TV, saç kurutma makinesi, telefon, ısıtma, sıcak su ve internettir. 

Müşteri memnuniyetini önemseyen yerimiz, işlek bir lokasyonda yer alıp kolay ulaşılabilirliği ile de dikkat çekmektedir. Tüm bu imkânlara ek olarak otelin bulunduğu bina dayanıklı bir zemin üzerine inşa edilmiş olup depreme dayanıklı bir yapıdadır. Siz de tatilleriniz için güvenle Karasu otel pansiyon seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.  

Karasu Otel Fiyatları

Karasu otel arayışlarında pek çok tatilcinin en sık tercih ettiği yerlerden biri olan Zümrüt, uygun fiyat garantisi ile öne çıkmaktadır. Bu kapsamda Karasu pansiyon fiyatları ile karşılaştırıldığına görüleceği üzere siz değerli misafirlerimize oldukça bütçe dostu ücretler ile hizmet sunuyoruz. Siz de Karasu otel fiyatları ve bu ücretlere dâhil olan hizmetleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Daha sonrasına ise isteğiniz dâhilinde otelimizi ziyaret ederek ya da iletişim numaraları üzerinden bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.  

Araştırmanızı kolaylaştırmak adına, ödeyeceğiniz ücrete tâbi olan bazı alternatifler şunlardır; 

 • Kahvaltı 
 • Temizlik 
 • Sıcak su  
 • Bilumum temel ihtiyaçlar ve daha fazlası, tatil boyunca tarafımızca sunulmaktadır.  

Siz de isteklerinizi bize iletebilir ya da daha ayrıntılı bilgi almak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ödeyeceğiniz tutara dâhil olan avantajlar hakkında fikir edinebilir ve odanıza dahi yerleşmeden önce tatilinizi kusursuz bir şekilde planlayabilirsiniz. 

Karasu Otel Yorumları

Karasu ucuz otel yorumlar kısmı incelendiğinde görüleceği üzere, müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz misafirlerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. Lezzetli yemekler, kusursuz oda temizliği ve ihtiyaç anında direkt olarak ulaşabildiğiniz ekip arkadaşlarımız ile sizlere eşsiz bir tatil sunuyoruz. Aynı zamanda uygun fiyat garantisinin de sunulduğu işletmemizde 7 / 24 destek alabileceğiniz personellerimiz vardır. Bu sayede olası bir problem anında ilgili birimler pratik bir şekilde sizleri çözüme kavuşturmaktadır. 

Otelimiz, yalnızca uyumak için değil vakit geçirmek için de ideal bir yapıda tasarlanmıştır. Bu sayede farklı tatil anlayışlarına hitap etmektedir. Hem şehri gezip hem de konakladığı yerde vakit geçirmek isteyenler için her şeyin düşünüldüğü işletmemizde siz de rahatlıkla misafir olabilirsiniz. Bunun için Zümrüt Karasu otel internet sitemizde yer alan iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  

Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.